NRLM152M80V22X30F datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    NRLM152M80V22X30F
  • Описание
    NIC Components NRLM152M80V22X30F Capacitance: 1500uF Construction: Snap-In Esr: 177mOhm Lead Diameter (nom): 0.8mm Lead Spacing (nom): 10mm Lifetime: 2000 Mounting Style: Through Hole Operating Temp Range: -40C to 85C Product Depth (mm): Not Requiredmm Product Diameter (mm): 22mm Product Height (mm): 30mm Product Length (mm): Not Requiredmm Ripple Current: 2.26A Seated Plane Height: Not Requiredmm Tolerance (+ Or -): 20% Type: Electrolytic Voltage: 80VDC